
Fietser geschept door vrachtwagen, fietser met spoed naar ziekenhuis
112 6.139 keer gelezenOSS | Woensdagmiddag rond 12:45 werden de politie en ambulance opgeroepen voor een ongeval op de Singel 1940-1945 / Koornstraat in Oss. Een fietser is daar op de rotonde geschept door een vrachtwagen.
Wegens de ernst van de melding werd er ook een traumahelikopter opgeroepen. Omstanders verleenden eerste hulp en zetten de weg af voor een veilige werkomgeving en regelden het verkeer. Het ambulancepersoneel heeft de vrouw nagekeken en vervolgens met zwaailicht en sirene naar het ziekenhuis gebracht.
Het trauma team hoefde niet meer ter plaatse te komen. De singel 1940-1945 richting de Megensebaan is afgesloten voor verkeer. Twee aanrijdingselecteurs zijn ter plaatse om de situatie te beoordelen.










