Afbeelding
Foto: Gabor Heeres / SQ Vision

Gewonde bij schietpartij in Macharen

112 542 keer gelezen

MACHAREN - Bij een schietpartij in Macharen is donderdagavond een man gewond geraakt. Omwonenden hoorden rond 20.40 uur meerdere schoten. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. Behalve de politie en een ambulance werd ook een traumahelikopter opgeroepen, die landde in een weiland tegenover de plaats van het incident.

Drie mannen zouden er na de schietpartij in een voertuig vandoor zijn gegaan. De politie verspreidde onder omwonenden een Burgernet bericht met hun signalement. Mensen die de verdachten zien wordt geadviseerd die niet zelf te benaderen maar meteen 112 te bellen.

Over de aanleiding voor de schietpartij en de verhouding tussen de verdachten en het slachtoffer is nog niets bekend. De politie is begonnen met een uitgebreid onderzoek. Het fietspad voor de plaats delict werd daarvoor afgezet.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding